1.       ,,თერჯოლის მუნიციპალიტეტის 2025 წლის ადგილობრივი ბიუჯეტის დამტკიცების შესახებ“ თერჯოლის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2024 წლის 04 დეკემბრის N18 დადგენილებაში ცვლილების შეტანის თაობაზე; (თერჯოლის მუნიციპალიტეტის მერის N28-282505531 წერილი, 24.02.2025 წ)
2.       ,,თერჯოლის მუნიციპალიტეტის 2025 წლის ბიუჯეტის შემოსულობებსა და გადასახდელებში ასახვის შესახებ“ ინფორმაცია; (თერჯოლის მუნიციპალიტეტის მერის N28-282504868 წერილი, 17.02.2025 წ)
3.       2025 წელს თერჯოლის მუნიციპალიტეტში ,,სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის’’ ფარგლებში განსახორციელებელი პროექტების ნუსხის დამტკიცების შესახებ;შესახებ; (თერჯოლის მუნიციპალიტეტის მერის N28-28250621  წერილი, 03.03.2025 წ)
4.       თერჯოლის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული ქონების საპრივატიზებო ობიექტების ნუსხისა და პრივატიზაციის გეგმის დამტკიცების შესახებ;(თერჯოლის მუნიციპალიტეტის მერის N28-282505971  წერილი, 28.02.2025 წ)
5.      ,,თერჯოლის მუნიციპალიტეტში რეგისტრირებული აუტისტური სპექტრის მქონე ბავშვთა რეაბილიტაცია/აბილიტაციის 2025 წლის პროგრამის დამტკიცების შესახებ“ თერჯოლის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2025 წლის 15 იანვრის N გ-29-292501512 განკარგულებაში ცვლილების შეტანის თაობაზე; (თერჯოლის მუნიციპალიტეტის მერის N28-282505747 წერილი, 26.02.2025 წ)
6.       თერჯოლის  მუნიციპალიტეტის პერსონალური ასისტენტის სერვისის პროგრამის დამტკიცების შესახებ;(თერჯოლის მუნიციპალიტეტის მერის N28-28250574  წერილი, 26.02.2025 წ)
7.       თერჯოლის მუნიციპალიტეტის სოფელ კვახჭირის მე-9 ქუჩისათვის გივი სახელაშვილის სახელის მინიჭების მიზანშეწონილობის  შესახებ;