• სამუშაო საათები: 09:00 - 18:00
  • სატესტო რეჟიმი

ტელეფონი+995 0491 24 44 64

ელფოსტა[email protected]

მისამართითერჯოლა, რუსთაველის #109


 
N თანამდებობა სახელი, გვარი ტელეფონის ნომერი ელ.ფოსტა
1 მერი  ლაშა გოგიაშვილი 577 94 25 25 [email protected]  
2 მერის პირველი მოადგილე  მანუჩარ რობაქიძე 598 21 36 37 [email protected] 
3 მერის მოადგილე მირზა ქოჩაშვილი 577 39 05 60 [email protected] 
4 ადმინისტრაციული და შესყიდვების სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი ლაშა ლანჩავა 591 34 33 41 [email protected]
5 საქმისწარმოებისა და ადამიანური რესურსების მართვის განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი მზია ჭანტურიძე 514 10 26 26 [email protected]  
6 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი       
7 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ნინო დოლაკიძე 599 22 53 24 [email protected]
8 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი თამარ ივანაშვილი 591 942 626 [email protected]
9 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი  ლელა ცხადაძე 599 55 18 70 [email protected] 
10 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი მამუკა არაბიძე 555 43 89 74 [email protected] 
11 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ნინო ლილუაშვილი 598 80 09 10 [email protected] 
12 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ზურაბ გამეზარდაშვილი 599 51 08 59 [email protected] 
13 შესყიდვების განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი ზურაბ გოგნაძე 577 79 27 79 [email protected]
14 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ლია კუპატაძე 598 16 65 58 [email protected] 
15 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი მინდია ლილუაშვილი 514 55 65 55 [email protected] 
16 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი სოსო ჩაფიჩაძე 599 86 96 67 [email protected] 
17 მატერიალურ -ტექნიკური უზრუნველყოფის  განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი ნუგზარ ფანჩულიძე 595 054 624 [email protected] 
18 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი      
19 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი      
20 ბავშვის დაცვისა და მხარდაჭერის განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი      
21 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ნინო ხუჯაძე 577 576 996 [email protected] 
22 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/ იურისტი      
23 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი-ინსპექტორი      
24 იურიდიული სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელისი მ/შ ნათია სახეჩიძე 557 221 300 [email protected] 
25 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ნათია სახეჩიძე 557 221 300 [email protected] 
26 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი მარეხი ლილუაშვილი 593 485 979 [email protected] 
27 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი გაიოზ მარუაშვილი 555413135 [email protected]
28 საფინანსო- საბიუჯეტო სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი ავთანდილ ურიადმყოფელი 598789707 [email protected] 
29 საფინანსო სახაზინო განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი მარინა გაბეხაძე 557 688 892 [email protected] 
30 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი მერაბ აბესაძე 598 378 696 [email protected] 
31 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი რუსუდან ზარნაძე 591514837 [email protected] 
32 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი მთვარისა ჭანტურიძე 514 092 828 [email protected] 
33 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი მაია კოხოძე 599 212 635 [email protected] 
34 ბუღალტრული აღრიცხვისა და დაგეგმარების განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი დავით ლილუაშვილი 591 323 435 [email protected] 
35 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ლუიზა პატარიძე 595 449 862 [email protected] 
36 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ზურაბ ჩხიკვაძე 599 189 601 [email protected]
37 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი სოფიკო ჯიბლაძე 599 801 320 [email protected]  
38 განათლების,კულტურის, სპორტისა  და ახალგაზრდულ საქმეთა სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღანელი  გურამ თურქაძე 598 434 988 [email protected] 
39 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი სოფიკო გაბრიაძე 551 305 530 [email protected] 
40 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ნუნუ მარაქველიძე 593 161 623 [email protected] 
41 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი შალვა ჩიქობავა 595 997 172 [email protected]
42 პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი ნინო ბერძულიშვილი 595 711 244 [email protected] 
43   სივრცითი მოწყობის,ინფრასტრუქტურისა და არქიტექტურის სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელის მ/შ გოდერძი თურქაძე 555 503 110 [email protected] 
44 ინფრასტრუქტურული განვითარებისა და კეთილმოწყობის განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი გელა ცქიფურიშვილი 557 593 791 [email protected] 
45 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი გოდერძი თურქაძე 555 503 110 [email protected] 
46 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ბადრი აბჟანდაძე 591 23 10 50 [email protected]
47 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ზაზა მესხი 599 390 609 [email protected]
48 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი იულონ ჭანტურიძე 599 631 434 [email protected]
49 პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი      
50 პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი კონსტანტინე სირბილაძე 599 141 323 [email protected]
51 სივრცითი მოწყობისა და არქიტექტურის განყოფილების მეორადი სტრუქრურული ერთეულის უფროსი ამირან სოფრომაძე 595 95 65 42 [email protected] 
52 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი კობა ფორჩხიძე 577 958 860 [email protected] 
53 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ზურაბ მაკარიძე 599 512 182 [email protected]
54 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი სოფიკო სირბილაძე 555 568 459 [email protected] 
55 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი კონსტანტინე კალატოზი   [email protected]
56 პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი      
57 პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი რამაზ ლორთქიფანიძე 595 981 607 [email protected]
58 სამხედრო აღრიცხვის,გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი პაატა გოგიაშვილი 599 152 078 [email protected]
59 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ზურაბ გოგიაშვილი 599 402 822 [email protected] 
60 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი მარინა მაკარიძე 551 160 106 [email protected] 
61 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ბეჟან გოგიაშვილი 551 10 28 35 [email protected]
62 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი მირზა მაგრაქველიძე 598 247 973 [email protected]
63 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი შოთა რობაქიძე 551 117 962 [email protected] 
64 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი გიორგი კირკიტაძე 558 576 156 [email protected]
65 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ირაკლი ცხადაძე 599 110 569 [email protected]
66 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი მიხეილ ბარბაქაძე 595 310 901 [email protected]
67 პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი ვახტანგ იამანიძე 599 72 71 66 [email protected] 
68  ჯანდაცვისა და სოციალურ საკითხთა   სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი დიანა ფოცხვერაშვილი 599 761 635 [email protected]  
69 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი      
70 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი თამარ მიხელიძე 557 430 850 [email protected] 
71 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი შორენა სოფრომაძე 599 335 783 [email protected] 
72 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი თამუნა ლილუაშვილი 598 314 316 [email protected]
73 ეკონომიკისა და ქონების მართვის სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელის მ/შ აკაკი ქურციკიძე 599 154 351 [email protected]
74 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი      
75 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი გურამ კოხიაშვილი 599 101 714 [email protected] 
76 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი აკაკი ქურციკიძე 599 154 351 [email protected]
77 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი მარი კუხალაშვილი 599 240 281 [email protected]
78 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი გელა ყიფიანი 558 460 229 [email protected]
79 ზედამხედველობის სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი არჩილ ქოჩიაშვილი 596 74 41 41 [email protected] 
80 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ალექსანდრე რობაქიძე 551 433 277 [email protected] 
81 მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ზურაბი ჭანტურიძე   [email protected]
82 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი სოსო რობაქიძე 596 11 53 22 [email protected] 
83 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი იოსებ ქოჩიაშვილი   [email protected]
84 პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი ლაურა გაბეხაძე 595 495 297 [email protected] 
85 პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი მამუკა აბესაძე   [email protected]
86 პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი      
87 შიდა აუდიტისა და ინსპექტირების სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი სოსო არაბიძე 595 04 27 27 [email protected]
88 პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი მაია რაბაროვსკი 599512017 [email protected]
89 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ქეთევან კეზევაძე 598 679 891 [email protected] 
90 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი გოჩა ყიფიანი 599 888 556 [email protected]
91 მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი ინგა გეწაძე 599445818 [email protected]
  შტატგარეშე მოსამსახურეები/ შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებულები  
1 მერის თანაშემწე ივანე მარუაშვილი 598 587 438 [email protected]
2 მერის წარმომადგენელი საკრებულოსა და პარლამენტის მაჟორიტარი დეპუტატის ბიუროში      
3 ქსელის ადმინისტრატორი (აიტი) გოჩა გიორგაძე 599 263 286 [email protected] 
4 მდივანი ნანა მაკარიძე 595 449 881 [email protected] 
5 მდივანი მაკა ასათიანი 555 413 146 [email protected]
6 მდივანი ირინა დოღონაძე 571 144 430 [email protected] 
7 მძღოლი მერაბი ცხადაძე 555 232 191  
8 მძღოლი მალხაზ ცხადაძე 599 537 029  
9 ტექნიკური მუშაკი პაატა ვერულაშვილი 599 618 840  
10 ტექნიკური მუშაკი ვიტალი ცქიფურიშვილი 599 159 901 [email protected] 
11 რეფერენტი მარიამ სოფრომაძე 599 43 34 81 [email protected]
12 რეფერენტი გიორგი რობაქიძე 595269379 [email protected]
13 საზოგადოებასთან ურთიერთობის სპეციალისტი(პიარი) მარიკა  ქველიძე 598707540 [email protected]
14 ფოტოგრაფი ბორის ქველიძე 598 120 240  
15 ფსიქოლოგი  -( ბავშვის დაცვის  განყოფილებაში) ხათუნა გვენეტაძე 571078147  
16 ჯანდაცვის სპეციალისტი    ( ბავშვის დაცვის განყოფილებაში)      
ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლები  
1 ქ. თერჯოლის მერის წარმომადგენელი      
2 ქ. თერჯოლის მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  კონსტანტინე ძოწენიძე 577 942 088  
3 ქ. თერჯოლის მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  დავით ქოჩიაშვილი 599 225 429  
4 ქ. თერჯოლის მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  ავთანდილ თურქაძე 577 652 863  
5 სოფ. ეწრის მერის წარმომადგენელი მიხეილ ქამუშაძე 599152490 [email protected]
6 სოფ. ეწერში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი დავით რობაქიძე 599 565 241  
7 სოფ. ეწერში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი დავით უკლება 577 901 467  
8 სოფ. ძევრში მერის წარმომადგენელი ფრიდონ კუტალაძე 599 4571 13 [email protected]
9 სოფ. ძევრში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი გიორგი აბულაძე 595 073 671  
10 სოფ. ძევრში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  ილია სოფრომაძე 591 313 399  
11 სოფ. ახალთერჯოლაში მერის წარმომადგენელი გიგა კუბლაშვილი 595 45 38 67 [email protected]
12 სოფ. ახალთერჯოლაში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი       
13 სოფ. ახალთერჯოლაში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი       
14 სოფ. ჩხარში მერის წარმომადგენელი თამარ ბარბაქაძე 595303316 [email protected]
15 სოფ. ჩხარში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  გოჩა ზარნაძე 558 567 790  
16 სოფ. ჩხარში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი სოსო ჭანტურიძე    
17 სოფ. სიქთარვაში მერის წარმომადგენელი გიზო ხანიაშვილი 555 76 56 06 [email protected]
18 სოფ. სიქთარვაში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  დავით გამეზარდაშვილი 577 941 668  
19 სოფ. სიქთარვაში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ბაჩუკი ბუსკივაძე 511 135 757  
20 სოფ,ბარდუბანში მერის წარმომადგენელი მურად ვერულაშვილი 558434141 [email protected]
21 სოფ, ბარდუბანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი რომან ბარდაველიძე 595 303 156  
22 სოფ, ბარდუბანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  მინდია კლიდიაშვილი 577 947 941  
23 სოფ. ქვ.სიმონეთში მერის წარმომადგენელი გია ხუჯაძე 555 479 479 [email protected]
24 სოფ. ქვ.სიმონეთში მერის წარმომადგენელისასისტენტი რომანი ლაღიძე 595 493 649  
25 სოფ. ქვ.სიმონეთში მერის წარმომადგენელისასისტენტი  მურთაზი ხოხიაშვილი 599149549  
26 სოფ.რუფოთში მერის წარმომადგენელი ივანე ნიკოლაძე 599417622 [email protected]
27 სოფ.რუფოთში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი პირველი კატეგორიის       
28 სოფ.რუფოთში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  დავით ვარდოსანიძე 577 944 885  
29 სოფ.ზედა სიმონეთში მერის წარმომადგენელი ზვიად ბაზაძე 595 41 54 97 [email protected]
30 სოფ. ზედა სიმონეთში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  დავით თორთლაძე 577 947 848  
31 სოფ. ზედა სიმონეთში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  შორენა გვენეტაძე 577959856  
32 სოფ. თუზში მერის წარმომადგენელი მამუკა გოგბერაშვილი 577 95 20 07 [email protected]
33 სოფ. თუზში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  სერგო ჯიხვაშვილი 591 708 286  
34 სოფ. თუზში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  ოლღა შეიზაშვილი 599 358 039  
35 სოფ. ღვანკითში მერის წარმომადგენელი ტრიელ კუბლაშვილი 555 42 49 08 [email protected]
36 სოფ. ღვანკითში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  სევერიონ კოვზირიძე 599 624 055  
37 სოფ. ღვანკითში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  რეზო დადუნაშვილი 599 125 128  
38 სოფ. კვახჭირში მერის წარმომადგენელი რომან მამრიკიშვილი 595008857 [email protected]
39 სოფ. კვახჭირში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  თამარ ლომთაძე 599 424 131  
40 სოფ. კვახჭირში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  ალექსანდრე ყუბანეიშვილი 591 346 846  
41 სოფ. ალისუბანში მერის წარმომადგენელი იაგო აბჟანდაძე 598 544 766 [email protected]
42 სოფ. ალისუბანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  ალეკო მუჯირი 598204730  
43 სოფ. ალისუბანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  ეკა ხუჯაძე 599 924 353  
44 სოფ. საზანოში მერის წარმომადგენელი გიორგი ჩუბინიძე 598 410 042 [email protected] 
45 სოფ. ზედა საზანოში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი მერაბი ჩუბინიძე 558 211 131  
46 სოფ. ზედა საზანოში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  თამთა ცქიფურიშვილი 551 535 007 [email protected]
47 სოფ. ნახშირღელეში მერის წარმომადგენელი ზურაბი ლომთაძე 555 138 924 zurab[email protected]
48 სოფ. ნახშირღელეში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  ოლეგი ფანჩულიძე 579112268  
49 სოფ. ნახშირღელეში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ნინი ჩუბინიძე 557164661  
50 სოფ. ჭოგნარში  მერის წარმომადგენელი მამუკა ბერეკაშვილი   [email protected]
51 სოფ. ჭოგნარში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  ნესტან სვინტრაძე 593 422 286  
52 სოფ. ჭოგნარში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  იამზე ტყეშელაშვილი 593 728 617  
53 სოფ. გოდოგანში მერის წარმომადგენელი გურამ ცირეკიძე 595 10 44 60 [email protected]
54 სოფ. გოდოგანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  ნათია ხარაბაძე 599 462 264  
55 სოფ. გოდოგანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ემზარ ჭიჭინაძე 599 027 690  
56 სოფ. გოგნში მერის წარმომადგენელი დავით რობაქიძე 59882 58 75 [email protected]
57 სოფ.გოგნში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  მურად ჭანტურიძე 595 716 426  
58 სოფ.გოგნში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი  მარინა ისაკაძე 599 12 16 61